معرفی روش

پرکاربرد ترین روش حفاری­های نوین که امروزه در سراسر دنیا رایج است، روش “حفاری افقی جهت دار” نام دارد که به دلیل تنوع در ماشین آلات تولید شده، قابلیت مورد استفاده قرار گرفتن در احداث انواع خطوط زیرساختی شهری را دارد.

احداث خطوط لوله به روش HDD معمولاً در دو مرحله اجرا می شود؛ نحوه­ی کار در این روش به این صورت است که ماشین حفار در ابتدای مسیر لوله قرار گرفته و با توجه به عمق حفاری و نوع زمین، زاویه­ی حفاری و مته­ی حفار انتخاب شده و مسیر اولیه (Pilot Line) در مسیر مورد نظر و با استفاده از تجهیزات کنترل موقعیت حفر می شود .در مرحله ی بعد طی عملیاتی قطر حفره افزایش می یابد تا بتواند لوله ی مورد نظر را در خود جای دهد. این افزایش قطر با توجه به شرایط زمین و نیاز پروژه می تواند در یک یا چند مرحله انجام شود. در آخرین مرحله افزایش قطر حفره ،لوله ی مورد نظر با استفاده از یک اتصال دهنده ی به متصل می کنیم و با پس کشیدن رادهای حفاری، لوله را از سمت گودال خروجی به سمت دکل حفاری می کشیم.

شرکت سازه شریان زرتاج آماده­ی ارائه به روزترین دستگاه های حفاری افقی جهت دار به همراه کلیه­ی تجهیزات مورد نیاز از معتبرترین کمپانی های بین المللی و همچنین پیشرو در ارائه آموزش و طراحی مسیر مورد نیاز پروژه های احداث خطوط لوله است.

آدرس: اصفهان،خیابان هزارجریب،دانشگاه اصفهان،مرکز کارآفرینی،شرکت سازه شریان زرتاج
تلفن:03137932363
دورنگار:03137932363
ایمیل:info@nodig.ir
اینستاگرام:www.Instagram.com/Zartajco
تلگرام:Telegram.me/Zartajco
آپارات:www.aparat.com/zartajco