محصولات شرکت Terra

موسس و مالک شرکت

شرکت ترا به دست دکتر جن گوستاو (Gustav Jenne) تأسیس شد و از سال 1985 پسر دکتر جن ، دیتمار جن، با سمت مدیرت اجرایی، به اداره ی بخش تجاری و تحقیق و توسعه شرکت پرداخته است.

به عنوان یک شرکت با مالکیت خانوادگی شرکت ترا در نسل دوم خود ارزش های سنتی خود را حفظ کرده و یک محیط استثنایی را برای کارکنان خود فرآهم آورده است. تمرکز اصلی این شرکت بر روی ارائه ی بهترین راه حل ها برای مشتریان و همکاران تجاری است. در سال های اخیر مشارکت در پروژه های پایدار و سازگار با محیط زیست از اولویت های شرکت بوده است. اقتصاد و مسئولیت های اجتماعی در برنامه های روزانه شرکت قرار داده شده است.

دفتر مرکزی سوئیس

در سال 2010 شرکت ترا دفتر جدید خود را در بخش رایدن (Canton Lucerne) که در منطقه صنعتی شناخته شده از لحاظ شرکت های فنآور قرار دارد احداث کرد. طراحی هوشمندانه این دفتر یک فضای مناسب را برای ارتباط بخش طراحی و فروش فرآهم آورده است. این امکانات باقی ماندن شرکت ترا را به عنوان یک شرکت نوآور برای سال ها تأمین می کند.

درباره ما

فنآوری حفاری بدون ترانشه/ تولید شده در سوئد

از سال 1975 میلادی شرکت ترا به توسعه و ساخت دستگاه های پیشرفته برای کارگذاری لوله های زیر زمینی بدون حفر ترانشه باز پرداخته است. با توجه به قرار گیری دفتر مرکزی شرکت در کشور سوئیس، تحقیقات انجام شده توسط این شرکت به عنوان سرآمد ترین فنآوری ها در سراسر جهان شناخته شده است. تجهیزات مدرن این شرکت لوله های برق، مخابراط و آب را با بالاترین استاندارد های زیست محیطی و بدون نیاز به کندن سطح جاده، کارگذاری می کنند.

مواردی که مشتری از شرکت انتظار دارد

برای دستیابی به رضایت کامل مشتریان شرکت ترا کلیه ی دستگاه های خود را در شرایط مختلف محیطی آزمایش کرده و هدف خود را بر روی حداقل کردن هزینه های نگهداری و استفاده از ماشین آلات قرار داده است. همه ی این موارد در کنار هم شرکت ترا را به یکی از شرکت های پیشرو در سطح جهان و بزرگترین سازنده تجهیزات جایگذاری لوله های زیر زمینی در کشور سوئیس تبدیل کرده است.

تحقیق و توسعه

شرکت ترا 8 تا 9 درصد چرخه مالی سالیانه خود را به تحقیق و توسعه اختصاص داده است. بیش از 75 ایده نوین شرکت ترا به منظور جلوگیری از کپی کردن توسط شرکت های رقیب به عنوان اختراعات انحصاری ثبت شده اند.

آدرس: اصفهان،خیابان هزارجریب،دانشگاه اصفهان،مرکز کارآفرینی،شرکت سازه شریان زرتاج
تلفن:03137932363
دورنگار:03137932363
ایمیل:info@nodig.ir
اینستاگرام:www.Instagram.com/Zartajco
تلگرام:Telegram.me/Zartajco
آپارات:www.aparat.com/zartajco